گروه صنعتی رابین متال
پنج شنبه , خرداد ۲۴ ۱۴۰۳
خانه / باطری / فروش عمده باطری کهنه ماشین قم

فروش عمده باطری کهنه ماشین قم

فروش عمده باطری کهنه ماشین را در شهر قم می توانید داشته باشید. به طور کلی به چه عللی باطری ها فرسوده می شوند؟ چگونه می توان با قیمت مناسب آن ها را به فروش رساند؟

یکی از قطعات مهم ماشین سواری باطری آن است. زیرا سه عمل برق رسانی، استارت زدن و روشنایی ماشین را به عهده دارد. اما به مرور این باطری ها کیفیت خود را از دست داده و باید به صورت بازیافت درآیند. از جمله عللی که می توان برای خرابی باطری ها عنوان کرد سولفات سرب در صفحات باطری است. زیرا سولفات باعث می شود صفحات سخت و چگال شوند و شارژ شدن باطری با مشکل رو برو شود و به همین دلیل می بینیم پس از مدتی باطری ها فرسوده می شوند.

فروش عمده باطری کهنه

فروش عمده باطری کهنه

اگر بخواهیم یک فروش عمده باطری کهنه داشته باشیم نیاز به این است که اولا با قیمت خوب این باطری ها را خریداری کنیم و هم چنین از این باطری های کهنه فراورده های خوبی استخراج نماییم. فروش عمده باطری کهنه در بسیاری از شهر های ایران نظیر شهر قم انجام می شود.

هم چنین باطری های کهنه به دو مدل وجود دارند:

 

  1. باطری های غیر سیلد
  2. باطری های سیلد

فروش عمده باطری کهنه

پخش باطری کهنه

پخش باطری های کهنه بسته به مدلی که تولید می شود شرایط آن ها نیز متفاوت است. به عنوان مثال باطری های غیر سیلد که همان باطری های با مراقبت کم هستند پخش بیشتری نسبت به باطری های سیلدی که نیاز به مراقبت بیشتری دارند. این باطری های را می توان با انواع و اقسام وسایل حمل و نقل نمود که تعدادی از آن ها عبارتند از:

 

  • قطار
  • کشتی
  • ماشین های سنگین
  • ماشین های سبک
  • کانتینر
  • وانت
  • تریلر
  • و …

فروش عمده باطری کهنه

بازار فروش باطری کهنه

از آنجایی که در کشور ایران استفاده از وسایل حمل و نقل بسیار بالا است در همین راستا باطری مورد استفاده قرار می گیرد. این باطری ها که به مرور زمان دچار فرسودگی می شوند خود بازاری را تشکیل داده و افرادی که قصد باز ساخت این محصول را دارند می توانند آن را خریداری کنند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی یوسفی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09128512511
شماره تلفن ثابت:02171053047
شماره فکس:02171053049
آدرس کانال: Rabinmetal@
پاسخگویی تلگرام: Rabinmetal1@
پاسخگویی واتس اپ: کلیک کنید
پست الکترونیکی: Info@Rabinmetal.com

مطلب پیشنهادی

خرید عمده باطری کهنه

خرید عمده باطری کهنه ماشین به صورت آنلاین

خرید عمده باطری کهنه ماشین در انواع قطعات اسقاطی فروش سطح کشور امکاندپذیر است. دوام …